• به فروشگاه محصولات خرمایی تنگسیر مارکت خوش آمدید

هزینه ارسال در تنگسیر مارکت چگونه است ؟


هزینه های ارسال توسط تنگسیر مارکت به 3 صورت ارسال فوری ، ارسال عادی و ارسال پیشتاز دسته بندی می  شود.
ارسال بصورت Express یا ارسال فوری :
هزینه ارسال و بسته بندی بر اساس میزان وزن کالا محاسبه میشود و توسط شرکت ارسال و حمل نقل کننده به تنگسیر مارکت اعلام شده است . در این شیوه پس از دریافت توسط مرکز پردازش تنگسیر مارکت ، توسط پیک ویژه به آدرس مشتری ارسال میشود. و مشتری هزینه ارسال را جداگانه به صورت پسکرایه پرداخت میشود. این سرویس فعلا برای شهر تهران ارائه میشود

ارسال بصورت عادی :
در این شیوه سفارش شما در صف بررسی قرار میگیرد و به ترتیب پردازش میشود و پس از پردازش به آدرس مشتری توسط شرکت پست جمهوری اسلامی و یا شرکت های دیگر طرف قرارداد تنگسیر مارکت ارسال میشود.

 ارسال به صورت پیشتاز:
هزینه ارسال و بسته بندی بر اساس میزان وزن کالا محاسبه میشود و توسط شرکت ارسال و حمل نقل کننده به تنگسیر مارکت اعلام شده است . در این شیوه پس از دریافت توسط مرکز پردازش تنگسیر مارکت ، توسط پیک ویژه به آدرس مشتری ارسال میشود. و مشتری هزینه ارسال را روی سفارش خود پرداخت میکند.

زمان تحویل کالای ارسال فوری :
حداقل 1 روز و حداکثر 4 روز کاری است.
زمان ارسال عادی :
حداقل 4 و حداکثر 7 روز کاری است.

ارسال رایگان :

در سفارشات با مبلغ بالاتر تعیین شده در فروش که به روش عادی و پیشتاز ارسال میشود، هزینه ارسال رایگان است.
برای سفارشاتی که از طریق پایانه اتوبوس یا هواپیما ارسال میشود هزینه ارسال تا باربری رایگان است .


چه روزهایی تنگسیر مارکت ارسال نمی کند و تعطیل است ؟


در روزهای تعطیل رسمی در تقویم ملی ، بین تعطیلی ها و روزهایی که روز قبل و بعد از آن روز تعطیل باشد ،  جمعه ها و نیز پنجشنبه ها بعد از ساعت 13:00 سفارشات پردازش نمیشود هیچ خدمتی ارائه نمیشود و در اولین روز کاری پردازش و ارسال میشود.

شرایط بازگشت کالا در تنگسیر مارکت چگونه است؟

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟


– اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکالی داشته باشد:

1 - اشکال و یا ایراد در بسته بندی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به تنگسیر مارکت اطلاع داده شود.

2 - کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

3 - استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به تنگسیر مارکت بازگردانده شود.

4 - برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

5 - این سرویس اشکال‏‏‌های کیفیتی نظیر طعم یا عدم رضایت از کیفیت را شامل میشود و در صورت عدم رضایت مشتری بدلیل کیفیت محصول توسط تنگسیر مارکت ضمانت شده است.

– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

 -1 وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد فروش تنگسیر مارکت از طریق تلفن، ایمیل یا واتساپ اطلاع داده شود.

 -2 اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل طعم یا مشخصات درج شده روی بسته باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

 -3 عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

 -4 در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

 -5 در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به تنگسیر مارکت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

 -1 آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش مستر شبکه از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 -2 لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به تنگسیر مارکت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

توجه: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

توجه: از آنجا که مستر شبکه یک وب‌سایت عرضه مستقیم محصولات خرما و خرما شکلاتی و فروشگاه آنلاین خرما است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفاً متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است (سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود.(

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات تنگسیر مارکت در فرم تماس با ما اطلاع داده شود.

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

– با استناد به “توجه بند 1” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

– اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

 -1آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد فروش تنگسیر مارکت اطلاع داده شود.

 -2با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و تنگسیر مارکت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 -3کالای آسیب دیده و همه متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورتجلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش تنگسیر ارسال شود.

 -4در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به تنگسیر مارکت بازگردانده شود.

ـ کالا را چطور ارسال کنید؟1- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

 -2از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش تنگسیر مارکت جداً، خودداری کنید.

3- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و همه اقلام همراه و  قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

 -4برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.(

5- درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس info@tangesirmarket.com ایمیل کنید.