• به فروشگاه محصولات خرمایی تنگسیر مارکت خوش آمدید
خرما مغزدار شکلاتی با روکش شکلات در طعم های متنوع

خرما مغزدار شکلاتی یک محصول سالم و مقوی از فرآوری خرما است. کارخانه محصولات خرمایی تنگسیر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تازه ترین خرما و بهترین خرما پس از طی کردن آزمایش های کیفی، فرآوری می کند و با مغزبادام و روکش شکلات در طعم های مختلفی چون ، قهوه، موز، توت فرنگی، کاکائو، نکسافه، شکلات تلخ ، شیری تولید و به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه میکند.

رنگینک بوشهری اصل با آموزش کامل را اینجا یاد بگیرید

رنگینک بوشهری اصل با آموزش کامل را اینجا یاد بگیرید

شکلات پذیرایی خرمایی یا شکلات پذیرایی ساده خرید کنیم؟
شکلات پذیرایی خرمایی یک محصول جدید و سالم است و حاوی بسیاری از ویتامین های ضروری بدن است و قند و چربی کمتری دارد، ولی شکلات ساده جز قند و شیرینی هیچ ماده مفیدی برای بدن ندارد. پزشکان بر این باورند که خرما یک میوه بسیار مفید برای حفظ سلامت و شادابی افراد است و مقاومت بدن را افزایش میدهد. خرما از نخل های جنوب کشور کشت میشود و باغ های نخل جنوب کشور در استان های بوشهر، خوزستان، هرمزگان از محصول بسیار با کیفیت خرما تولید می کنند. خرما یک میوه بهشتی است و نام خرما در قرآن آمده است .
شکلات خرمایی مغزدار تنگسیر یک پذیرایی عالی و به یاد ماندنی
خرما شکلاتی مغزدار یا شوکو خرما یکی از محبوب ترین محصولات خرمایی تولید شده در ایران شکلات خرمایی مغزدار نام دارد. خرما بدلیل خواص بسیار زیاد و مغز بادام نهفته در آن از جمله محصولات تولید شده جهت بهبود تغذیه و سلامت همه افراد و به ویژه کودکان است.
خرما شکلاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟
خرما شکلاتی یک محصول خوشمزه و مفید برای سلامتی است و میتواند جایگزینی مناسب برای قند و شکر باشد. همه ما معمولا در جشن ها و مهمانی ها از شیرینی و کیک برای پذیرایی استفاده میکنیم، و کمتر کسی از خرما برای پذیرایی در جشن استفاده می کند و این یک باور غلط است. اما حالا یک خبر خوب این است که خرما با مغز بادام و روکش شکلاتی در طعم های مختلف توسط شرکت تنگسیر تولید می شود و طعم های بسیار پر طرفداری دارد و توانسته جایگاه ویژه ای در مهمانی ها کسب کند.